Już jest dostępny! Upgrade oprogramowania maszyn Spinfire Pro 2!

Producenci maszyn do wyrzucania piłek tenisowych „Spinfire” starają się wychodzić naprzeciw wszystkim uwagom oraz zastrzeżeniom co do funkcjonalności maszyn spod szyldu ich firmy. Po wyjściu na rynek nowego pilota, producenci przygotowali najnowszą wersje oprogramowania 3.3.0!

Najnowszy program eliminuje drobne błędy poprawiając płynność pracy maszyny oraz wprowadza takie udogodnienia jak:

  • Wyłączanie maszyny po 30 sekundach od opróżnienia pojemnika na piłki
  • Możliwość kalibrowania prędkości podajnika do piłek
  • Wolniejszy przedział podawania piłek
  • Oprogramowanie Paddle
  • Komunikaty błędów

Kliknij czytaj więcej… aby poznać więcej szczegółów.

Wyłączanie maszyny po 30 sekundach

Domyślnie, maszyna zdefiniowany ma tryb oszczędzania energii, który wyłącza maszynę po 30 sekundach od momentu kiedy pojemnik zostanie opróżniony z piłek. Czasami program ten powoduję wyłączanie podawania nawet wtedy, kiedy maszyna jest w trakcie pracy, z załadowanym pojemnikiem. Aby wyłączyć ten tryb należy:

  1. Upewnić się, że maszyna jest całkowicie wyłączona
  2. Włączyć maszyne poprzez jednoczesne wciśnięcie przycisków “power” I “down”
  3. Możesz zmieniać ustawienia wciskając “up”
  4. Wciśnij przycisk “menu” aby zapisać nowe ustawienia.

Od teraz przy każdym uruchomieniu maszyny, będzie ona pracowała na nowych ustawieniach.


Prędkość podajnika do piłek

Twoja maszyna może podawać piłki co dwie seundy lub szybciej.

Jeżeli odczuwasz, że prędkość obrotu podajnika do piłek nie jest prawidłowo skalibrowana, możesz to zmodyfikować wykonując następujące czynności:

  1. Upewnij się, że maszyna jest wyłączona
  2. Włącz maszyne jednocześnie wciskając przycisk “power” I “up” przez 3 do 5 sekund.
  3. Na ekranie pojawią się “Interval 20” I “Feed Base 50” (ustawienia mogą się różnić)
  4. Możesz dostosować częstotliwość wyrzucania od 20 (najwolniej) do 120 (najszybciej), idealnym ustawieniem jest wyrzut 30 piłek na minute – czyli jeden pełny obrót karuzeli w ciągu 10 sekund.
  5. Aby zapisać nowe ustawienia, wciśnij przycisk “menu”
  6. Gdy ustawienia zostaną zapisane, należy wyłączyć maszynę I ponownie ją uruchomić przyciskiem “power”

UWAGA: Zbyt mocne podkręcenie prędkości, może powodować wyrzucanie dwóch piłek naraz, co w konsekwencji może doprowadzić do uszkodzenia rolek lub silników maszyny.


Wolniejszy przedział podawania

W najnowszym oprogramowaniu została dodana możliwość ustawienia kolejnego częstotliwości podawania piłek, która pozwoli Ci wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi wyrzutami piłek tenisowych. Aby aktywować ten tryb, włącz maszynę jednocześnie wciskając przyciski „Power” i „Right”. Na wyświetlaczu ukaże się napis “Interval mode 2” jako domyślny. Po aktywacji podajnik będzie obracał się z większą prędkością, a maszyna zatrzyma się wraz z wyrzuceniem wszystkich piłek z podajnika. Długość przerwy będzie się różnić w zależności od odstępu ustawienia wybranego przez użytkownika. Maksymalny czas ustawienia dla drugiej opcji przedziału na programie “Two Line Drill WIDE” to 17.


Oprogramowanie do gry w Paddle

W Hiszpanii lub w innych krajach europy południowej, popularna jest gra w Tenisa Paddle. Tryb służący obsłudze tej gry, można włączyć przez jednoczesne wciśnięcie przycisków „Power” , „Down” i „Right”, kiedy maszyna jest włączona. Po aktywacji, dodana zostaje druga oscylacja pionowa w zakresie od 70 do 190.


Komunikaty błędów

W najnowszej wersji oprogramowania dostępnych jest więcej komunikatów błędów. Dodano komunikaty dotyczące działania oscylacji horyzontalnej i wertykalnej HCAL i VCAL Errors. Dzięki nim bardzo łatwo można zdiagnozować rodzaj błędu i usterki, a niektóre z nich można samodzielnie usunąć – bez konieczności odsyłania maszyny do serwisu.

Koszt upgrade maszyny do oprogramowania 3.3.0 w serwisie mCourt polska to – 99zł.


Warszawa, 28 sierpnia 2015*

*Publikacja objęta jest prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie zabronione. Publikacja przeznaczona jedynie dla klientów indywidualnych. Zakaz rozpowszechniania i udostępniania w serwisach bibliotecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *